12 Лютого 2019
Новини

Жінка 11 років прожила із кулею у вусі (фото)

Жінка 11 років прожила із кулею у вусі (фото)

Британка Джейд Харріс протягом 11 років жила з кулею від пнематичного пістолету у вусі, сама того не підозрюючи.

Потрапив предмет у вушний прохід випадково: під час домашньої вечірки один із гостей вистрілив зі зброї, після чого кулька відскочила від скла й залетіла прямо у вухо Джейд. Тоді дівчині було 17 років, пише Dailymail

«Усе сталося так швидко. Я відчула, ніби мене щось вдарило. Біль був потужним, але я не підозрювала, що щось потрапило мені у вухо», — цитує Джейд видання.

Єдине, що турбувало жінку протягом усіх 11 років – погіршення слуху. Телевізор вона змушена була вмикати на максимальну гучність, у розмові з іншими людьми по декілька разів перепитувала сказане. Не могла також контролювати гучність свого голосу: говорила голосно, сама того не помічаючи. Жодного болю при цьому не відчувала, тому до лікаря не зверталася. Так тривало до минулого року. Тоді у вухо Джейд випадково потрапила вода. Через це слух упав ще більше, і жінка таки вирішила відвідати спеціаліста.

У лікарні Джейд обстежили й, запідозривши наявність сірчаної пробки, відправили на промивання вуха. Однак навіть під тиском води предмет так і не зрушився з місця.

«Лікарка взяла металевий гак і натиснула ним на «пробку». Це викликало такий біль, що моя рука мимовільно здійнялася. Від шоку я лікарку ледь не вдарила. Коли лікарці все ж вдалося захопити гаком ту річ, вона спробувала її витягнути. Тільки тоді ми зрозуміли, що це куля», — згадує Джейд.

Побачивши, що саме було в її вусі, жінка й згадала інцидент на вечірці.

Після того, як кулю дістали, слух Джейд значно покращився. Навіть власний голос вона почала чути інакше. Також припинило дошкуляти відчуття закладеності.

«Тепер я можу плавати в басейні разом із донечками. Чую набагато краще й нічого більше не перепитую», — каже Джейд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець із чотирма iPhone став посміховиськом у мережі (фото)

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд, суспільство, Фото, Курйози
В тему