11 Лютого 2019
Новини

Екс-посадовицю Волинської ОДА підозрюють у розтраті 341 тисячі гривень

Екс-посадовицю Волинської ОДА підозрюють у розтраті 341 тисячі гривень

Колишній чиновниці з облдержадміністрації інкримінують розтрату майна у великих розмірах.

Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про розтрату державного майна, вчинену у великих розмірах шляхом зловживання службовим  становищем, заступницею начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Будучи головою ліквідаційної комісії цього управління ВОДА, посадовиця  у листопаді 2016 року, шляхом підписання акту приймання-передачі основних засобів, протиправно здійснила безоплатну передачу одному з волинських громадських об’єднань майна (автомобіля, комп’ютерної техніки та меблів).

Незаконними діями службової особи обласній державній адміністрації було заподіяно майнової шкоди на суму понад 341 тис. грн,що станом на той час у 250 і більше разів перевищувало неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Нині колишній заступниці начальника управління повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 191 КК України.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали