11 Лютого 2019
Новини

У Харкові пройдуть дебати у справі Зайцевої

У Харкові пройдуть дебати у справі Зайцевої

Сьогодні у Харкові відбудуться дебати у справі Зайцевої. Сторона постраждалих у смертельному ДТП на вул. Сумській перед початком дебатів в суді нагадала, що суд не бере до уваги результати незалежної експертизи, яку провели в Києві.

Про це в Facebook написала адвокат Лариса Матвєєва.

Вона нагадала, що, за даними експертизи підозрювана Олена Зайцева перебувала під дією наркотичних речовин. При цьому суд не бере ці результати до уваги при розгляді справи.

У той же час журналісти «Фактів» запитали про проведену роботу судового експерта, директора Державної установи «Центр психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України» Сергія Шума.

«Це маніпуляційні методики для того, щоб відвернути увагу від самого факту наявності того або іншого психоактивної речовини. В даному випадку експертиза показала, що ця речовина була. І цього вже достатньо, щоб зробити висновок. Висновок, затверджений спільно Мінзравом і МВС», - наголосив експерт.

Потерпілі одначе не вірять у те, що Зайцеву посадять на 10 років. Порушення з боку обвинувачення та підсудних впливає на судовий процес. 

Зараз розгляд справи Дронова доходить до завершення, однак він свою провину не визнає. На його думку, проїзд на жовте світло зі швидкістю 40 км/год не міг стати причиною трагедії. 

За іронією, Олена Зайцева, яка є основною обвинуваченою, може отримати м'якший вирок. Слідство і досі не назвало швидкість, з якою вона їхала. 

Прокуратура вимагатиме до обох по 10 років ув'язнення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, НП
В тему