10 Лютого 2019
Новини

Чому Дан Балан досі холостякує: відверте зізнання 40-річного співака

Чому Дан Балан досі холостякує: відверте зізнання 40-річного співака

Тисячі прихильниць по усьому світу, чимала кількість жінок, що особисто зізналися в коханні, кілька десятків офіційних «коханих» – Дану Балану, як чоловікові, можна позаздрити.

То чому відомий співак, який нещодавно перетнув 40-річний ювілей, досі нікого не підвів до вінця? Чому у свої 40 Дан Балан залишається без дружини та дітей?

Про це пише 24 канал.

За словами Дана Балана, у житті в нього було чимало жінок, а світова популярність збільшила кількість прихильниць, однак досі молдовський співак не зустрів ту, з якою хотів би піти під вінець. Артист зізнався, що в цьому віці жодного разу не відчував справжнє кохання.

«Я відчуваю, що в мене не було цього великого кохання, справжнього. Я бачив його в інших, я читав про нього в книжках: як жінка може чоловіка підняти до неймовірних висот та надихати! У мене такого ніколи не було. У мене була автономія: енергетично я сам по собі йшов по життю, сам розвивався і все решта. Ті жінки, яких я мав – це все було задоволення власного его», – відверто зізнався Дан Балан.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Dan Balan (@danbalan)

В інтерв'ю співак додав, що серед його пасій було чимало знаменитостей, однак із жодною з них він не хотів створити сім'ю. Тому Дан Балан переконаний, що він колись не заслуговував особливої жінки. А тепер, коли артист позбувся зайвого у своєму житті, він готовий до нових почуттів.

«Красиві, цікаві, вони були супержінками, але не траплялося ніколи такої, яка б от прийшла – і я вже лечу. Я знав, що не зустрів такої жінки, тому що на це ще не заслужив. Тобто я мав багато чого зрозуміти, зректися цього бруду довкола, який був у моєму житті, щоб заслужити на таку жінку! І я дуже сподіваюся, що зараз я на правильному шляху», – вразив зізнанням Дан Балан.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Dan Balan (@danbalan)

Окрім цього, співак заявив, що шлюб для нього – це дуже серйозний крок. Тому Дан Балан не квапиться ставити штамп у своєму паспорті.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Dan Balan (@danbalan)

«Я завжди знав, що це дуже важливо для мене. Якщо я це зроблю, то це буде лише раз у житті і має бути по-справжньому. У мене були почуття, у мене були тривалі стосунки. Увесь мій досвід з жінками ставав уроками для мене. Кожна з них мене вчила чомусь, а я їх, напевно, теж чомусь вчив. Якщо ж не засвоїв урок до кінця, тобі дається інша людина з іншим уроком… Поки ти не дійдеш до того, що заслужив на свою людину, яка тобі і подарує справжнє щастя і розвиток!» – додав Дан Балан.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ
В тему