9 Лютого 2019
Новини

Лімузини, червоні доріжки та корони: у Луцьку вперше провели бал «Night to Shine» (фото)

Лімузини, червоні доріжки  та корони: у Луцьку вперше провели бал «Night to Shine» (фото)

У Луцьку вперше провели грандіозний бал для людей з обмеженими можливостями. Світський раут відбувся в церкві «Фіміам». Це  всесвітнє свято назвали «Night to Shine».

Про це пише Перший.

Гостями «Night to Shine» стали 80 людей. Їх возили на лімузині, організували святковий макіяж і зачіски, коронували і влаштовували фотосесії. До організації свята долучилося близько 150 волонтерів.

Проведення такого свята – світова практика, започаткована 5 років тому. Подія охопила понад 700 міст на 6 континентах, а учасниками стали більш ніж 100 000 людей з інвалідністю, пише Волинь24.

Автором ідеї та спонсором «Night to Shine» є фундація Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA). Вони надають офіційну програму «Night to Shine», а також індивідуальне керівництво та підтримку з боку працівників фундації. В Україні, окрім Луцька, в цей день таке свято проводять у Києві, Львові і Одесі.

Візажисти і стилісти погодилися працювати безкоштовно

Святу передувала підготовка – в декількох кабінетах «Фіміаму» візажисти та перукарі Луцька безплатно причепурювали жінок та чоловіків, для яких влаштували свято.

Організаторка Галина Цимбал розповіла, що проблем із залученням майстрів не було. За декілька днів понад десять візажистів та стилістів виявили бажання взяти участь у підготовці заходу.

По тому гостей оплесками зустрічали на червоній доріжці у залі.

Галина Цимбал зазначила, що єдина умова для участі в заході – це аби люди з інвалідністю були старшими 14-ти років.

Як повідомляє ВолиньPost, головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр «Агапе».

«Це шанс знайти своє кохання»

Учасниця заходу Олеся Ройко розповіла, що участь у такому святі – це шанс знайти кохання.  «Я думаю, що участь у цій акції допоможе мені відшукати його. Після того, як мене покажуть по телевізору, мої фото побачать в інтернеті, тим паче мене зробили такою красивою… Дуже хочу зустріти свою людину. Навіть якщо чоловік матиме якісь вади, мені головне, аби він хоча б раз на тиждень зносив мене з будинку надвір», – сказала учасниця заходу.

Юлія Окуневич вісім років тому потрапила у жахливу автокатастрофу. Після того вона тривалий час була на реабілітації, однак стати на ноги поки що не вдалося. Юлія народилася у Рожищі, а нині проживає поблизу Луцька – в реабілітаційному центрі «Агапе».

«Раніше за мною доглядала мама, але нині вона хворіє, тому я проживаю в центрі. У мене складна травма шиї, паралізовані майже всі органи», – розповіла вона.

Фото Олени Якобчук (Волинь24)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, Таблоїд, Фото
В тему