5 Лютого 2019
Новини

У волинянина вилучили фальсифікованого алкоголю на мільйон гривень

У волинянина вилучили фальсифікованого алкоголю на мільйон гривень

У жителя Луцького району виявили й вилучили 12 бочок алкогольного фальсифікату.

На Волині в рамках кримінального провадження, яке розслідують за статтями 199, 204 Кримінального кодексу України під процесуальним керівництвом прокуратури, співробітники податкової міліції викрили місце незаконного накопичення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операції «Акциз-2019»  та досудового розслідування у кримінальному провадженні з'ясовано, що житель Луцького району в одному з господарських приміщень власного обійстя незаконно зберігав значну партію готової горілчаної продукції та рідини з характерним запахом спирту.

Внаслідок проведення огляду виявлено та вилучено 12 бочок рідини з характерним запахом спирту, а це орієнтовно 2400 літрів, а також понад 400 пляшок та 15 упаковок типу «bag-in-box» фальсифікованих алкогольних напої. Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1 мільйона гривень.

Правоохоронці припускають, що вказана партія фальсифікату, ймовірно, призначалася для подальшої реалізації на території Волинської області.

Наразі слідство триває, вживають заходів щодо арешту вилученого майна, встановлення кола осіб, причетних до незаконного зберігання підакцизних товарів.

Читайте також:

На Волині податківці вилучили тонну контрафактного спирту на 300 тисяч гривень

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали