5 Лютого 2019
Новини

Білоруси посеред ночі забули дитину в лісі на Волині

Білоруси посеред ночі забули дитину в лісі на Волині

Неподалік від пункту пропуску «Доманове» білоруси залишили дитину і поїхали далі.

До Ратнівського відділу поліції минулого четверга зателефонував громадянин Республіки Білорусь. Він поінформував про те, що в лісі під час зупинки пропав їхній дванадцятирічний супутник. Просив розшукати його, – повідомляє Район.Ратне.

Інцидент трапився серед ночі, на міжнародній трасі сполученням Брест – Ковель, поблизу пункту пропуску «Доманове». На місце події відразу ж прибули правоохоронці.

Як з’ясувалося, група білорусів двома автівками їхала в Україну. Перетнувши кордон у Домановому, в лісі вони зупинилися у своїх потребах. Прогулявшись, рушили далі. Доїхали аж до села Копачівка, що в Рожищенському районі. І тільки тоді згадали, що з ними їде дванадцятирічний хлопчик на ім’я Григорій. Але в жодній з іномарок його не виявилось.

Забили тривогу. За допомогою довелось негайно звернутися в Ратнівський відділ поліції. Пошуки поліцейських у тій окрузі були безрезультатними. Отож поїхали до пункту пропуску. Там, в одному з магазинів, пропажу й знайшли.

Григорій преспокійно стояв і грівся, чекаючи, що родичі все-таки згадають про нього. Григорій же, зрозумівши, що на нічній лісовій дорозі залишився насамоті, не впав духом, а подався до пункту пропуску «Доманове».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему