31 Січня 2019
Новини

Розкіш Мальдів: громадські діячі з’ясовують, за чий кошт відпочивають чиновниці (фото)

Розкіш Мальдів: громадські діячі з’ясовують, за чий кошт відпочивають чиновниці (фото)

Громадський рух «ЧЕСНО» з’ясовував, чиїм коштом чиновниці міськради у Київській області святкують ювілей на Мальдівах.

Начальниця фінансового управління Бучанської міськради Тетяна Сімон та завідувачка відділу прес-служби Вікторія Ляховець похизувались у соцмережі Facebook своїми світлинами з відпочинку на Мальдівах. Мер Бучі Анатолій Федорук, якого судять за розкрадання держмайна, запевнив Рух «ЧЕСНО», що готовий провести внутрішнє розслідування.

Схоже, на Мальдівах Ляховець святкувала свій 50-річний ювілей. У дописі на своїй сторінці у Facebook іменинниця зазначила локацією готель «COCOON Maldives».

Тиждень відпочинку однієї людини в цьому готелі коштує понад 3 тисяч доларів, що, за курсом Нацбанку, дорівнює майже 90 тисяч гривень.

Цікаво, що, згідно з декларацією Вікторії Ляховець, опублікованою на сайті НАЗК, її заробітна плата за 2017 рік становила 175,7 тисяч гривень, тобто приблизно 15 тисяч гривень на місяць. А отже, на відпочинок на Мальдівах вона витратила ледь не половину зароблених за рік коштів.

У своїй декларації чиновниця зазначила чоловіка та сина, який працює в газеті «Бучанські новини».

Їхній сумарний річний дохід не перевищував 100 тисяч гривень. Інших заощаджень родина Ляховець не має.

Начальниця фінансового управління Тетяна Сімон у своїй декларації на сайті НАЗК показала майже такий самий річний дохід – близько 180 тисяч гривень. Окрім цього, вона задекларувала подарунок у негрошовій формі вартістю 73,5 тисяч гривень.

Інших заощаджень, якщо вірити декларації чиновниці, вона не має.

Громадський рух «ЧЕСНО» поцікавився у працівниць міськради, чиїм коштом вони відпочивають, але поки що відповіді не отримав. Імовірно, відпочинок усе ще триває.

Але громадським діяачам удалося дотелефонуватися до міського голови Бучі – екс-регіонала Анатолія Федорука.

«Ну, скажем, давайте скажу таким чином. Ніколи як посадова особа і як фізична особа не відслідковував і не вдавався в особисте життя своїх співробітників, які працюють у бюджетних структурах. Де вони відпочивають, у які заклади ходять, що вони одягають (сміється – ред.) і таке інше. Вони зараз дійсно перебувають у відпустці», – підтвердив Федорук.

На запитання, звідки в чиновниць узялися кошти на дорогий відпочинок, Федорук зазначив, що готовий провести розслідування:

«Якщо у вас виникають запитання такого плану, надішліть, будь ласка, звернення, і ми обов’язково проведемо внутрішнє розслідування, аудит, навіть відрекомендуємо, щоб розглянули на морально-етичній комісії наших посадовців чи співробітників Бучанської міської ради».

Ось які фото з відпочинку розміщують чиновниці.

Читайте також: Ротару показала розкішний відпочинок на Мальдівах

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, економіка, суспільство, Фото
В тему