30 Січня 2019
Новини

Через домашнє завдання хлопчик у США зателефонував 911 і отримав допомогу

Через домашнє завдання хлопчик у США зателефонував 911 і отримав допомогу

Хлопчик зателефонував до служби порятунку «911» в місті Лафайєт в американському штаті Індіана. Він поскаржився на важкий день в школі і попросив допомогти з домашнім завданням.

Про це повідомляє Сноб.

Дитина сказала диспетчеру Антонії Банді, що «дійсно потрібна допомога» з «тонною домашньої роботи» з математики. Дівчина в цей момент була вільна і могла зосередитися на прикладі. Вона допомогла хлопчикові зрозуміти задачу, після чого він подякував їй і вибачився за турботу.

«Все в порядку, допомагати – це наша робота», - відповіла диспетчер. Аудіозапис розмови працівники поліції опублікували в соцмережах.

«Я завжди розумілася на математиці, в старшій школі мені це подобалося. Була дуже щаслива, що змогла допомогти », - розповіла Банді. За її словами, спілкування з дитиною стало хорошою перервою під час напруженого дня.

Сержант поліції Лафайєта Метт Гард розповів NBC, що Банді працює диспетчером з квітня 2016 року. Вона відома своєю відданістю службі, і, як всі інші диспетчери, отримує безліч дзвінків щодня. «Вони дійсно отримують іноді дивакуваті запити, але ця ситуація з проханням допомогти в домашньому завданні ... Я працюю в органах 13 років і навіть не чув про щось подібне».

«Департамент не рекомендує дзвонити в поліцію для допомоги з домашнім завданням, але ми раді, що Банді змогла допомогти хлопчикові», - додав поліцейський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша школа екзорцизму відкрилася в Україні

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Світ, чутки
В тему