30 Січня 2019
Новини

Плани Росії щодо України з’ясувала розвідка США

Плани Росії щодо України з’ясувала розвідка США

За даними розвідки, у США вважають розгортання повномасштабних воєнних дій на Донбасі у 2019 році малоймовірним, проте Росія продовжить дестабілізувати ситуацію в Україні, а також загострюватиме ситуацію в Чорному та Азовському морях.

Директор національної розвідки США Деніел Коутс вважає, що масштабний наступ з боку України або підтримуваних Росією сил є можливим в оперативному плані, – пише сайт Телеканалу новини «24».

Однак, за його словами, такий сценарій є малоймовірним. Проте у розвідці США вважають, що Кремль не залишить своїх намірів.

Кремль буде прагнути підтримувати та, за можливості, збільшувати свій вплив на країни колишнього Радянського союзу, які, за його твердженнями, перебувають у сфері його впливу,– наголосив Коутс.

Водночас директор американської розвідки додав, що Росія намагатиметься загострити ситуацію в Чорному та Азовському морях.

«Росія продовжить свою військову, політичну та економічну кампанію дестабілізації України, намагаючись завадити зусиллям Києва інтегруватися в ЄС та зміцнити зв'язки з НАТО», – заявив він.

У розвідці США вважають, що про налаштованість Росії до ескалації свідчить її агресія в Керченській протоці у листопаді 2018 року – захоплення українських суден та ув'язнення моряків.

Читайте також: Росія запускала ракети в окупованому Криму – кажуть, вчились

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, Світ
В тему