24 Січня 2019
Новини

Україна потрапила до трійки країн із найбільшою кількістю порушень прав людини

Україна потрапила до трійки країн із найбільшою кількістю порушень прав людини

В Європейському суді з прав людини назвали країни, звідки надійшло найбільше звернень, пов’язаних з порушеннями прав людини.

Цифри оприлюднив на прес-конференції, присвяченій підсумкам року, голова Європейського суду з прав людини Гвідо Раймонді. Серед країн з найбільшою кількістю звернень до ЄСПЛ є і Україна, передає ZN.UA.

У щорічній таблиці по країнах зазначено, що найбільше рішень, в яких суд визнав хоча б одне порушення Європейської конвенції з прав людини, прийнято проти таких держав: Росія (238 рішень), Туреччина (140), Україна (86), Румунія (71) і Угорщина (35).

На 31 грудня 2018 року очікували розгляду справи проти Росії (20,9%), Румунії (15,1%), України (12,9%), Туреччини (12,6%) та Італії (7,2%).

Загалом, як зазначив голова ЄСПЛ, у суді в 2018 році перебувало понад 56 тисяч справ, серед яких були і ті, що стосуються захоплення Росією українських моряків у Керченській протоці.

Більшість всіх скарг проти України, поданих до Європейського суду з прав людини в Страсбурзі, тобто, близько 60%, стосуються наслідків російської агресії на Сході України і порушень прав людини в окупованому Криму, повідомив секретар ЄСПЛ Родерік Лідделл на прес-конференції.

«Всього в реєстрі суду (станом на початок 2019 року) перебувало 4369 індивідуальних скарг щодо подій в Криму і на Сході України, поданих проти України», — заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятки тисяч євро компенсації можуть одержати українські селяни за свої паї (відео)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, львів, рівне, Світ
В тему

Останні матеріали