24 Січня 2019
Новини

Результати опитування: майже 56% українців підтримали створення ПЦУ

Результати опитування: майже 56% українців підтримали створення ПЦУ

Водночас 18,5% респондентів узагалі не обходить «церковна» тема. Решта 17,3% не підтримують створення помісної автокефальної православної церкви.  

Майже 56% опитаних громадян підтримали створення в Україні єдиної помісної церкви. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомили соціолог, професор Сергій Штепа та політичний експерт Ростислав Балабан, презентуючи результати опитування, проведеного Соціологічним центром ім. Драгоманова.

За даними опитування, на запитання щодо підтримки створення української автокефальної помісної православної церкви 55,9% респондентів відповіли, що підтримують, 18,5% – що для них ця тема не є цікавою, 17,3% – не підтримують, а 8,3% не визначилися.

На запитання про найголовніші проблеми, які має вирішити Україна, 68,2% респондентів відповіли, що вважають найголовнішою проблемою воєнні дії на сході України, 37,5% – корупцію в органах влади, 35,2% – зростання цін, 30,9% – розвиток економіки, 29,8% – безробіття, 23,1% – трудову міграцію, 18,5% – ріст злочинності.

При цьому учасники опитування могли одночасно обрати не більше трьох варіантів відповідей. Опитування проводилося серед дорослого населення України 10 січня – 17 січня 2019 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (окрім тимчасово окупованих Криму і низки територій ОРДЛО.) Похибка вибірки не перевищує 2,3%. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика
В тему