24 Січня 2019
Новини

Моторошна «соціалка»: українців жахають білбордами із труною (фото)

Моторошна «соціалка»: українців жахають білбордами із труною (фото)

У низці обласних центрів України з’явилися рекламні щити, на яких зображено чоловіка у домовині.

Так, у Житомирі на вулиці Жуйка, перед Бердичівським мостом, з’явився білборди із чоловіком у труні, якими хочуть підвищити рівень користування ременями безпеки, пише локальне видання «Житомир.інфо».

Кампанія подібної зовнішньої соціальної реклами стартувала на початку 2019 року, її ініціював Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії «За безпечні дороги».

«У Києві та низці обласних центрів України, зокрема Львові, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Сумах та Кропивницькому, з’явились білборди із зображенням людини у труні, яка там опинилася, бо не скористалася ременем безпеки. Креативне рішення соціальної реклами розробило агентство Provid/DDB. Основний меседж, який несуть білборди до водіїв та пасажирів, простий: «Пристебнись, інакше буде пізно!». Автори ідеї наголошують, що пристібання ременя займає всього декілька секунд і може бути різницею між життям і смертю», – повідомляє сайт Центру демократії та верховенства права.

білборд

Зазначається, що щодня на дорогах України гине не менше ніж 10 осіб, а за рік кількість жертв перевищує 3,5 тисячі. Пристебнуті ремені безпеки знижують ризик загибелі в аварії на 50%.

«За дослідженням, проведеним у восени 2018 року ГО Vision Zero та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії «За безпечні дороги», лише 23% водіїв у містах України користуються ременями безпеки. Білборди із закликом пристібатись в авто будуть розміщені протягом місяця», – повідомляють ініціатори кампанії.

У «Житомир.інфо» відзначають, що у 2016 році в облцентрі проводили масштабну інформаційну кампанію щодо безпеки руху на дорогах, ініційовану Мінінфраструктури: в місті розміщували білборди написами із нальотом цинізму, утім, дуже дієвими: на кшталт «Тебе ховати не шкода», «Я знепритомнію, коли вирізатиму тебе з авто» тощо.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, Фото
В тему