23 Січня 2019
Новини

«То родичам у село передали»: соратника Тимошенка заскочили на отриманні пачки грошей (фото)

«То родичам у село передали»: соратника Тимошенка заскочили на отриманні пачки грошей (фото)

«Батьківщинівець» Василь Гладій, якого застукали у столиці за отриманням грубої пачки «кешу», пояснив, що то «гроші для родичів у село передали».

На фото, які опублікував у Мережі журналіст Василь Крутчак, видно, як заступник голови й учасник з’їзду «Батьківщини» Василь Гладій отримує готівку від молодої дівчини, пише Курс.

Журналіст Василь Крутчак також опублікував кілька відео, знятих прихованою камерою. Схоже, саме це місце функціонери обрали для передачі грошей за довіз людей на з’їзд. Згодом у партійних релізах організатори з гордістю наголошували на 10 тисячах учасників грандіозного заходу з висунення Тимошенко в президенти.

У соцмережі впізнали дівчину, що передає гроші Гладію. Користувачі вважають, що це відома в Києві тусовщиця Аліна Мінюкова.

«От, хто б мені не казав, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко, і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії «Батьківщина», який проходив у Палаці спорту, люди просто підходили до представників «Батьківщини» і гроші передавали пачками. Це однозначно свідчить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми», – іронізував журналіст.

У коментарі «Курсу» Василь Гладій категорично заперечив, що ці гроші мають стосунок до партії «Батьківщина».

«Це виключно приватна справа. Родичі просили передати гроші. Саму дівчину я не знаю, вона мені не родичка. Чому не переказали кошти на картку – не питав, то люди із села… Подзвонили, попросили: «Можеш? Можу»…  От і вся історія. Я й не думав, що вона буде мати такий резонанс», – сказав Василь Гладій.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Фото
В тему