21 Січня 2019
Новини

Унікальний експеримент зіпсувала розбита чашка

Унікальний експеримент зіпсувала розбита чашка

В італійському місті Кремона проводили унікальний експеримент, тож людей попросили поводитися дуже тихо для запису мелодії скрипки Страдіварі без сторонніх звуків.

Але все зіпсувала чашка, передає Радіо Максимум.

Найбільшу славу італійському місту Кремона принесли скрипкові майстри. В їх число входить навіть славнозвісний Страдіварі. На честь цього факту там вирішили створити унікальний проект. Зробити цифровий запис інструментів XVII-XVIII століття для майбутніх поколінь.

Мелодію повинні були записати 32 надчутливих мікрофони. Вони настільки потужні, що могли навіть вловити стукіт жіночих підборів на вулиці. Відповідно, це псувало всю процедуру запису. Тому всіх жителів міста попросили на деякий час зберігати абсолютну тишу.

«Ми зрозуміли, що вулиці навколо залу для запису вимощені бруківкою. Це жах. На допомогу проекту прийшов мер Кремони і та глава фонду Страдіварі. Він розпорядився перекрити вулиці навколо залу для запису і попросив всіх жителів зберігати тишу», – розповіли автори унікального проекту.

Все було настільки серйозно, що в день запису на вулицях чергувала поліція. Ну, і після таких рішучих приготувань звукорежисери все-таки почали запис скрипки Страдіварі. І вже після перших нот обладнання виявило гучний звук, який все зіпсував.

І у всьому була винна чашка, яка випала з рук бариста в кафе, яке розташоване в іншій частині музею, де проводили запис. Дівчина протирала кружку і випадково впустила її.

«Я раніше нічого не розбивала, але саме в цей день. Навіть поліцейський зайшов до нас і попросив не шуміти. Я була дуже збентежена», – розповіла працівниця кафе.

Все обійшлося, звісно. Окрім того, що запис, все ж таки, довелося робити ще раз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Космічні дачники: китайці примудрилися виростити бавовну на Місяці (фото)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, чутки, суспільство
В тему