Кількість дітей, які захворіли на кір на Одещині, досягла 40.
Страшна епідемія кору зафіксована в селі Шевченкове Кілійської об'єднаної територіальної громади, - про це повідомляє "Думская".
Ще у десяти необхідно підтвердити діагноз, повідомив глава ОТГ Павло Бойченко.
У школах і дитячому саду Шевченкова з сьогоднішнього дня, з 21 січня, запровадили карантин.
"Спалах кору - наслідок безвідповідальності батьків, які злісно ігнорували численні попередження і заклики медпрацівників до вакцинації", - констатував Бойченко.
Станом на вчора, 20 січня, хворих було 14.
За охопленням щепленнями Шевченкове знаходиться на одному з останніх місць в регіоні.
Читайте також:
- Кількість хворих на кір в Україні збільшилося майже у 20 разів;
- Від кору в Україні вже померло 11 дітей.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
Реклама





