19 Січня 2019
Новини

Хто доглядає за могилою Януковича-молодшого та скільки вартує місце на VIP-кладовищі

Хто доглядає за могилою Януковича-молодшого та скільки вартує  місце на VIP-кладовищі

У Севастополі на братському кладовищі ціни на місце зашкалюють. Ще б пак, там поховані герої Кримської війни ХІХ століття. А ще там знайшов свій останній прихисток на землі молодший син президента-втікача Віктор Януковича. Цікаво, а хто ж доглядає могилу Януковича-молодшого, та скільки його батько «відстібнув» із  власної кишені за місце на VIP-цвинтарі?

Про це пише  24 канал.

Поряд з пам'ятником із чорного мармуру, де спочиває Янукович-молодший, дві лавки та кілька сосен. Могила під цілодобовою охороною  –  дві камери, два ліхтарі та гучномовці, а також собака. Могила розташована на братському меморіальному кладовищі. Поряд спочиває 50 тисяч учасників Кримської війни, які захищали Севастополь у 1854-1855 роках.

Доглядачка розповіла, що Янукович спочиває на цвинтарі, що належить їхньому Свято-Нікольському храму – це окрема невеличка ділянка для нових поховань, зокрема, священиків, доглядачів і парафіян церкви. Входи до ділянки є на замку.

Журналісти запитали, чи можна поховати на цвинтарі місцевого жителя ветерана Другої світової війни. Їх направили до скарбника, яка відповіла, що це вирішує настоятель храму Георгій Поляков.

«Янукович тут похований не через те, що він Янукович. А тому, що вони надавали велику благодійну допомогу для храму. Коли така біда сталася, вони звернулись за допомогою, батюшка не відмовив, адже діти Януковича допомогли відремонтувати дах храму», – розповіла скарбник Свято-Нікольського храму Віра Олександрівна.

У притул до цього братського кладовища розташований міський цвинтар. Нині вже закритий. Журналісти поцікавилися в тамтешнього оглядача, скільки коштує поховати людину в історичному місці.

«Нових могил тут немає. Навіть колишньому меру Севастополя Саратову не дали нову могилу», – сказав він.

Також поцікавились про ціни на цвинтарі поряд з храмом, де похований молодший Віктор Янукович.

«Буде десь п'ять нулів, а яка перед цими нулями цифра стоїть я не знаю. Як вони там малюють цифри теж не знаю. Останній раз ховали тих, хто загинув в Чечні, то за них платило Міністерство оборони. Там не пробитися, треба дзвонити й батюшка виділяє місце для «суперових» людей», – заявив оглядач кладовища.

Місце жителі розповіли, що часто бачать на цвинтарі матір загиблого. Людмила Янукович живе у Криму, а тому доглядає за могилою.

Нагадаємо, Віктор-молодший втопився у Байкалі, коли його авто пішло під воду. Похорон відбувся у Севастополі. За словами члена колегії МВС Антона Геращенка, Віктор Янукович-молодший загинув через те, що не встиг розстібнути пасок безпеки.

Читайте також: 


 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ, Політика
В тему