16 Січня 2019
Новини

Чому не варто пити чаї з ароматизаторами, — поради дієтолога

Чому не варто пити чаї з ароматизаторами, — поради дієтолога

Пити чаї з ароматизаторами небезпечно для здоров’я.

Про це повідомила дієтолог Оксана Скиталінська, - пише УНН.

Ароматизатори в чаях є хімічними речовинами, які створюють додаткове навантаження на печінку і негативно впливають на здоров'я людини.

«Звичайно, це маркетинг. Просто продавати чорний і зелений чай – це невигідно, а якщо зробити 100 різновидів чаю – із додаванням, наприклад, маракуї, якої там і близько немає, і яка нам й не потрібна, бо нам треба їсти ті продукти, які у нас вирощені й до яких адаптована вся наша система обміну речовин», - зазначила медик.

За її словами, натуральної маракуї в чаї бути не може, оскільки в такому випадку чай би коштував дуже дорого, тож, очевидно, напій містить хімічні речовини, які дають фруктовий запах.

Такі чаї, а точніше, хімічні сполуки, які, при потраплянні в організм мають якимось чином метаболізуватися та виводитись з нього, чинять додаткове навантаження на печінку, кишечну мікрофлору, імунну систему.

При цьому вона додала, що наслідки такого навантаження на організм від хімічних сполук, можуть ніяк не проявлятися в молодому віці та у здорової людини, однак у людей старшого віку, з ослабленим імунітетом, хронічними захворюваннями органів травлення, це може призвести до алергічних проявів, частих застуд і т.д.

«Звісно, від однієї чашки такого чаю ми не помремо, навіть від ста таких чашок, але вживати такі напої на регулярній основі, якщо ще й доповнювати нездоровою їжею – смаженою, жирною, копченою, якщо ще й курити, мало рухатися, мало спати, весь час бути під впливом стресів і негативних емоцій – звичайно, це все буде підточувати наше здоров'я. Однозначно – це не напій людей, які хочуть прожити довго і бути здоровими. Найздоровішим напоєм для людини є чиста вода», - резюмувала дієтолог.

Після тривалих застіль на різдвяні свята слід перейти на триразове харчування, включити в меню багато овочів і зелені, спробувати голодувати, а також ввести фізичну активність.

 

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали