11 Січня 2019
Новини

Від завтра Польща не буде пропускати вантажівки у трьох пунктах пропуску

Від завтра Польща не буде пропускати вантажівки у трьох пунктах пропуску

З 12 по 14 січня на Львівщині у трьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею, "Шегині–Медика", "Краковець–Корчова" та "Рава-Руська–Хребенне", не буде відбуватись пропуск вантажівок в обох напрямках.

Пропуск не відбуватиметься через недоступність деяких електронних сервісів, - про це повідомлячє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

"Згідно з інформацією, отриманою від митних органів Республіки Польща, починаючи з 21.00 год. 12.01.2019 по 03.00 год. 14.01.2019, у пунктах пропуску "Шегині–Медика", "Краковець–Корчова" та "Рава-Руська–Хребенне" будуть недоступні окремі електронні сервіси, зокрема, e-Klient, e-Winoski, e-Zefir, e-Zabezpieczenia, e-Booking TRUCK, e-Tranzyt, e-Itrastat, e-ICS, e-Przewoz (SENT), EMCS PL2, e-Export, e-Import, e-Status, у зв’язку з чим польською стороною не здійснюватиметься оформлення та пропуск вантажних автомобілів з товарами в обох напрямках", - зазначено у повідомленні.

Також у ДФС просять взяти до уваги зазначену інформацію при обранні альтернативних маршрутів та місць перетину державного кордону.

Нагадаємо, Польща закрила один із пішохідних переходів на кордоні з Україною.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів
В тему

Останні матеріали