9 Січня 2019
Новини

У Луцьку сформувався штаб Зеленського

У Луцьку сформувався штаб Зеленського

Гуморист та автор Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський повідомив, що його команда вже залучила до роботи представників у різних регіонах України. Зокрема і в Луцьку.

На сторінці у Facebook він привітав колег, котрі нещодавно приєдналися у таких містах України як Ужгород, Житомир, Полтава, Рівне, Хмельницькому та Луцьку.

У коментарях українці закликали "Команду Зеленського" до представництв в інших регіонах України.

"У нашої команди є свої принципи і правила, яких ми дотримуємося. Наприклад, не поливати брудом опонентів, говорити лише підтверджену інформацію тощо", - повідомляється в повідомленні.

Штаб Зеленського

Як відомо, Зеленський за тиждень після офіційної заяви про участь в президентських виборах зібрав на своєму передвиборчому сайті ze2019.com понад 400 000 тисяч прихильників.

При цьому встиг нарватися на критику від українського письменника Леся Подерв'янського: той стверджував, що у Володимира немає досвіду і взагалі йому не треба йти в політику.

В той же час кількість людей, котрі підтримують гумориста зростає мало не щодня, хоча думки з приводу його кандидатури на головну посаду у державі відрізняються.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Політика
В тему