4 Січня 2019
Новини

Українські програмісти визнані найкращими в світі

Українські програмісти визнані найкращими в світі

За даними платформи Skillotron, українці найшвидше в світі вирішують задачі з програмування і готові витратити на це більше часу.

Про це повідомляє ITC.

Компанія DataArt вивчила статистику платформи Skillotron, яку використовують для тестування навичок розробники з 57 країн, і зробила висновок, що програмісти з України - одні з кращих в світі в рішенні задач.

Українці найшвидше в світі вирішують задачі з програмування

Разом із Україною в рейтингу визначили і Аргентині, однак зазначається, що українські розробники готові приділяти завданням помітно більше часу.

Найбільш популярна мова в Україні - JavaSсript (28,36%), за ним c великим відривом йдуть Java (13,92%) і Python (4,42%). Також JavaSсript користується популярністю у Німеччині, де він використовується більш ніж у 34% випадків, в Індії (25,93%) та в ОАЕ (28,95%).

Українські програмісти визнані найкращими в світі

У порядку спадання розповсюдженості розташовуються PHP, C #, C ++, Ruby і Go, що більш-менш відповідає популярності цих мов в більшості інших країн.

Українські фахівці з програмування увійшли в рейтинг кращих в світі.

Нагадаємо, індустрія інформаційних технологій в Україні посідає третє місце за обсягами експортної виручки та приносить 3% ВВП Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, Таблоїд
В тему