3 Січня 2019
Новини

Сімейні лікарі Волині отримали нові автомобілі (ФОТО)

Сімейні лікарі Волині отримали нові автомобілі (ФОТО)

У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася урочиста передача 23 автомобілів Peugeot 301 сімейним лікарям.

Легковики отримали 18 центрів первинної медико-санітарної допомоги. Автомобілі використовуватимуться для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання.

Транспортні засоби придбали за кошти співфінансування субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Вартість одного автомобіля складає 359 тисяч гривень. Загальна вартість 23-х одиниць  - 8 мільйонів 257 тисяч.

До слова, це не перша партія транспортних засобів для сімейних лікарів. Цього року планують закупити ще декілька десятків автівок.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко зазначив, що сьогоднішня подія не несе в собі ніякої святковості.

«Це звичайна подія. Ми таке повинні робити хоча би раз в квартал. За останні десять років – це перша велика партія автомобілів, яка буде слугувати для реформованої медицини. Таким нашим жестом ми даємо зрозуміти, що реформа – це не тільки перекидання паперів зі стосу в стос. Реформа – це дійсно реальні кроки», - наголосив керманич області.

Олександр Савченко підкреслив, що автомобілі були придбані «правильно, проте з присмаком скандалу».

«Як же без скандалу? Ніхто тоді не помітить, що ми щось робимо. Видача автомобілів була призупинена мною не тому, що вони погані, а тому що деякі люди, які і собачої будки не вміють побудувати, зате вміють добре давати поради, звинуватили управління охорони здоров'я у зловживанні. Хоча все пройшло чесно. Коли я в цьому переконався, ми вирішили їх вручити. Ми не хотіли приурочувати передачу машин до якихось урочистих дат, а відкриваємо в звичайний буденний день. Ми просто передаємо їх для експлуатації», - пояснив голова ОДА.

Савченко зауважив, що в деякі центри медико-санітарної допомоги отримали по декілька автомобілів.

«Відбиваю певну критику, що автомобілі не високої прохідності. Так. Але,вони будуть використовуватись в центрах медико-санітарної допомоги, де достатньо доріг,де автомобілі такого типу зможуть проїхати. Інші автомобілі, які ми будемо закупляти в цьому році, а це більше 30 одиниць, будуть з підвищеною прохідністю», - сказав посадовець.

Олександр Савченко вручив ключі головним лікарям амбулаторій та керівникам районів та ОТГ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Світ, Фото
В тему