2 Січня 2019
Новини

На каналі Коломойського заявили, що всі невдоволені привітанням Зеленського в новорічну ніч – «порохоботи»

На каналі Коломойського заявили, що всі невдоволені привітанням Зеленського в новорічну ніч – «порохоботи»

Після скандалу в соцмережах, де переважна більшість користувачів висловила незадоволення зміщенням на телеканалі «1+1» у новорічну ніч привітання президента Петра Порошенка відео із вітальним словом новоявленого кандидата на вищий пост Володимира Зеленського, гендиректор «Плюсів» Олександр Ткаченко заявив, що всі незадоволені – це справжнісінькі «порохоботи», а не реальні громадяни України. Також він зазначив, що позиція Зеленського жодним чином не пов’язана з будь-якими олігархами. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український журналіст Олексій Панич.

«Порошенка атакують цілком реальні недруги, політичні вороги, їхні щирі прибічники, і на додачу хто там ще у них на зарплатні; а от як хтось висловить незадоволення критикою Порошенка – так це, бачте, неодмінно боти. В кращому разі "порохоботи"», – зреагував журналіст на слова Ткаченка.

Олексій Панич зазначає, подібне відбувається тому, що щиро підтримувати Порошенка – за логікою, яку зараз нав’язуватиме суспільству не тільки гендиректор «кишенькового» телеканалу Коломойського, так само неможливо, як неможливо щиро вийти на Майдан: не за «американське печивко» і не за гроші Держдепу США.

На телеканалі Коломойського заявили, що всі невдоволені привітанням Зеленського в новорічну ніч – «порохоботи» Після скандалу в соцмережах, де переважна більшість користувачів висловила незадоволення зміщенням на телеканалі «1+1» у новорічну ніч привітання президента Петра Порошенка відео із вітальним словом новоявленого кандидата на вищий пост Володимира Зеленського, гендиректор «Плюсів» Олександр Ткаченко заявив, що всі незадоволені – це справжнісінькі «порохоботи», а не реальні громадяни України. Також він зазначив, що позиція Зеленського жодним чином не пов’язана з будь-якими олігархами. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український журналіст Олексій Панич. «Порошенка атакують цілком реальні недруги, політичні вороги, їхні щирі прибічники, і на додачу хто там ще у них на зарплатні; а от як хтось висловить незадоволення критикою Порошенка – так це, бачте, неодмінно боти. В кращому разі "порохоботи"», – зреагував журналіст на слова Ткаченка. Олексій Панич зазначає, подібне відбувається тому, що щиро підтримувати Порошенка – за логікою, яку зараз нав’язуватиме суспільству не тільки гендиректор «кишенькового» телеканалу Коломойського, так само неможливо, як неможливо щиро вийти на Майдан: не за «американське печивко» і не за гроші Держдепу США.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика
В тему

Останні матеріали