26 Грудня 2018
Новини

Назвали причину можливого повторного введення воєнного стану в Україні

Назвали причину можливого повторного введення воєнного стану в Україні

Верховна Рада може повернутися до питання продовження воєнного стану в разі загострення ситуації з російською агресією біля українських кордонів.

Про це заявив голова підкомітету з питань соціального та правового захисту військовослужбовців комітету з питань національної безпеки й оборони, нардеп Андрій Тетерук, - пише "finance.ua".

“За ці 30 днів ми побачили, що режим воєнного стану зіграв дві ключові ролі: просигналізував про акт воєнної агресії РФ і зміцнив позицію захисту на дипломатичному фронті. А по-друге, воєнний стан дозволив нам виявити недоліки і помилки у взаємодії виконавчої гілки влади, а саме Кабміну і сектору безпеки і оборони”, – розповів Тетерук.

За його словами, під час розгляду питання про введення воєнного стану в Україні існувала загроза повномасштабного наступу з боку РФ. Але поки що підстав продовжувати воєнний стан немає.

“30 днів тому розглядаючи ситуацію, що склалася, а саме акт воєнної агресії та підготовку до повномасштабного наступу на сухопутну частину нашої держави, ми мали цілком імовірну загрозу з боку РФ. Як ми бачимо за ці 30 днів жодного порушення прав не сталося. Більш загрозливих факторів ніж ті, що ми маємо, не оприлюднено. Тому немає причин продовжувати воєнний стан. Але це не означає, що ми не можемо повернутися до цього в майбутньому в разі погіршення ситуації на кордоні”, – додав він.

Читайте також: 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему