25 Грудня 2018
Новини

25 грудня: кого привітати з днем ангела

25 грудня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини чоловіки з іменем Олександр.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

Ім’я Олександр у перекладі з грецької мови означає «захисник», «чоловік», «людина».

Олександр завжди вражає своєю величчю. Природа обдарувала його чудовими якостями. Сміливість, наполегливість, впевненість і, на додачу до цього, ще й владність.

Олександру просто на роду написано управляти і вести за собою людей. Олександри здатні досягати практично будь-яких цілей. Багато власників цього імені стають відмінними керівниками, які вміло координують роботу своїх підлеглих і завжди надають особливу перевагу обдарованим співробітникам

 Олександри зазвичай справедливі і чесні, але якщо це заважає втіленню його цілей, то він здатний піти на хитрість. Але все представить таким чином, що ні за що не підкопаєшся.

Олександри мають відмінну інтуїцію і неабиякий розум. Якщо відповідь на питання не лежить на поверхні, він перечитає купу книжок, опитає всіх, хто може хоч щось знати про тему, яка цікавить його, але таки знайде те, що шукає.

Він готовий довго і вперто йти до своєї мети. Олександри дуже незалежні і не терплять вторгнення в особистий простір. У них сильно розвинене почуття обов’язку перед своєю сім’єю.

Він цінує своїх братів і сестер, любить і поважає батьків, але ним управляти не так-то просто: грошей в борг він дасть, лише зрозумівши, що іншого виходу у вас просто не було. Навіть для своєї родини він не робить винятків. Дружину він вибирає таку, щоб вона завжди була поруч з ним і підтримувала його мету в житті.

Похвали від нього можна домогтися лише в тому випадку, якщо, на його думку, ви заслужили її.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали