14 Грудня 2018
Новини

У "стилі Путіна": найрозумнішим роботом планети виявився переодягнений аніматор

У

Нещодавно російський телеканал “Росія 24” похвастався найновішими нуковими розробками Росії. Найбільше вразив усіх "найсучасніший робот" Борис на форумі президента Російської Федерації Володимира Путіна. 

Про це пише "ТСН",  посилаючись на TJournal.

У російському місті Ярославлі відкрився всеросійський форум "ПроеКТОриЯ", який відбувається за розпорядженням Путіна. У день відкриття на форумі показали робота Бориса. Він нібито вміє ходити, розмовляти, танцювати і знає математику.

Робота прозвали "найсучаснішим роботом", однак у користувачів виникло декілька запитань. У нього не побачили жодного датчика, лише світлодіоди. Про винахід не було жодних праць та наукових статей, а у Мережі не знайшлося жодної інформації про Бориса. Під час танцю робот робив багато зайвих рухів, і взагалі він мав такий вигляд, ніби всередину може якраз вміститися людина.

На форумі Бориса так ніхто і не назвав справжнім роботом. Останнім доказом фейку стало фото, на якому видно шию аніматора всередині костюма.

Робот "Борис"

Згодом користувачі знайшли відгадку, написавши у пошуковику “костюм робота”. Вони знайшли костюм “Робот Альоша”, який майже повністю створює ілюзію, що перед вами справжній робот. 

Доступу до сюжету, який був на YouTube-каналі “Россия 24”, вже немає - його видалили. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему