13 Грудня 2018
Новини

У Луцьку виготовили інформаційні картки для людей з порушеннями зору (ФОТО)

У Луцьку виготовили  інформаційні  картки для людей з порушеннями зору (ФОТО)

Луцький ЦНАП презентував інформаційні картки для людей із порушенням зору.

Про це повідомляє Відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулась презентація інформаційних карток для людей із порушенням зору, надрукованих студією друку шрифтом Брайля «Braille Studio» за підтримки Луцької міської ради. Така ідея виникла внаслідок багаторічної співпраці ЦНАП та ГО "Генерація успішної дії”.

Картки містять відомості про адміністративні послуги для незрячих людей, якими найчастіше користуються громадяни. Шрифтом Брайля тут надруковано також графік прийому у ЦНАП керівників підприємств, установ, організацій комунальних форм власності.

Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як розповіла, що незабаром планується видати повноцінний соціальний довідник шрифтом Брайля, який міститиме всю необхідну інформацію для незрячих людей із назвами комунальних установ, організацій, виконавчих органів міської ради, лікарень, поліклінік, їх адреси та номер телефону.

У свою чергу голова ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук представив нові видання книжок, надрукованих шрифтом Брайля. До них увійшли «Волинська абетка»  Йосипа Струцюка, «Луцьк від А до Я» управління туризму та промоції Луцької міської ради, словник-довідник «Велика чи мала літера»  В.В. Жайворонка та «English short stories».

Віталій Ткачук також подякував Луцькій міській раді за підтримку людей із порушенням зору.

«Ця влада прислухається до нас як ніколи», - зазначив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Світ, Фото
В тему