11 Грудня 2018
Новини

Канадець 50 років не наважувався відкрити подарунок від коханої

Канадець 50 років не наважувався відкрити подарунок від коханої

Канадець Адріан Пірс півстоліття зберігав подарунок від дівчини, яка кинула його 48 років тому, і лише тепер відкрив його.

Як пише CTV News, багато років тому перед Різдвом дівчина, з якою він зустрічався, вручила йому подарунок і тут же повідомила, що хоче розлучитися. Він не став відкривати згорток і з тих пір кожен рік клав його під ялинку.

Так тривало багато років, поки традиція не перервалася на прохання його дружини. В кінці 2017 року про Пірса і його невідкритий подарунок розповіли в ЗМІ. Одна зі статей попалася на очі Вікі Аллен - тій самій дівчині, яка кинула його багато років тому.

Після листування у соцмережі Пірс і його дружина запросили Аллен в гості. При скупченні людей жінка вийшла на сцену місцевого кафе і особисто відкрила подарунок. Майже за півстоліття Аллен встигла забути, що саме було в коробці, тому її вміст виявився сюрпризом навіть для неї. Всередині лежав невеликий збірник висловів про любов під назвою "Любов це: нові способи помітити те саме почуття".

"О ні! - вигукнула вона. - Я не можу йому це віддати!".

Потім Аллен пояснила, що саме сталося 48 років тому. За її словами, поки вона ходила торговим центром і вибирала подарунок для Пірса, до неї підійшов незнайомий хлопець і раптом поцілував її. "Все це було б не так погано, якщо б я не поцілувала його у відповідь", - каже жінка. Після цього вона вирішила, що повинна негайно розлучитися з Пірсом.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, чутки
В тему