19 Листопада 2018
Новини

Епідемії кору в Луцьку немає

Епідемії кору в Луцьку немає

Попри те, що у деяких навчальних закладах Луцька в окремих класах призупинено навчання через захворювання дітей на кір, ситуація щодо спалаху цієї хвороби у місті – керована.

Про це у коментарі кореспонденту Т1.ua розповів заступник начальника управління охорони здоров'я Луцької міської ради Віктор Глухманюк.

За його словами, батьки не дуже охоче хочуть робити щеплення від кору своїм дітям, а тому  й виникає саме така неприємна ситуація із захворюванням.

Також він зазначив, що спалахи кору в Луцьку є щороку. Аби запобігти розповсюдженню цієї хвороби потрібно, щоб 80-95% дітей були вакциновані.

При цьому, Віктор Глухманюк зауважив, що бувають випадки, коли захворіти може і дитина зі щепленням, адже природа вірусу така, що він здатен швидко мутувати.

«Щеплення не завжди може вберегти дитину від захворювання. Воно лише полегшує перебіг хвороби. Дитина просто легше переносить недугу», - зазначив посадовець.

Ще він додав: якщо у школі виникає спалах кору, то керівництво закладу освіти самостійно приймає рішення оголошувати карантин чи ні. Наразі жодна школа у місті не закрита на карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські школи закривають на карантин через кір

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали