15 Листопада 2018
Новини

Жадібний нардеп Хлань знімає номер у готелі ради компенсації, а в його жінки – особняк в елітному районі Києва

Жадібний нардеп Хлань знімає номер у готелі ради компенсації, а в його жінки – особняк в елітному районі Києва

Захланний парламентарій Сергій Хлань, претставник президентської політсили БПП, поневіряється по готелях, щоб отримувати компенсацію від держави, тоді як його жінка купила маєток в елітному мікрорайоні Києва і на неї ж записаний «Порше», на якому з вітерцем катається сам член ВР.

Як відомо, тим народним депутатам, які не мають власного житла у столиці, належить компенсація за оренду, наприклад за оплату кімнати в готелі. От і користується цим своїм правом нардеп Хлань на повну: за офіційною інформацією, проживає в 15-метровому номері столичного готелю. І в цьому не було би гріха, якби така злиденність нардепа не виявилася брехнею.

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбуку» журналіст Василь Крутчак.

«Народний депутат Сергій Хлань живе в 15-метровій кімнаті готелю, за що отримує грошову компенсацію від держави за оренду житла. І це при тому, що його синочок Владислав Хлань у свої 20 років уже став власником квартири в центрі Києва, а цивільна дружина Сергія Хланя, Олеся Бойко, придбала будинок у Києві на Воздвиженці.
От давайте будемо чесними самі перед собою і визнаємо, що ця мразота, яка зараз при владі, нічим не краща від мразоти попередньої», 
– йдеться у дописі, який автор супроводив доказами. А саме: витягами із електронної декларації Хланя і списком депутатів ВР, які отримують компенсацію за наймання житла в Києві.

Із цих документів витікає: насправді Хланю є де ночувати в Києві. Цивільна дружина обранця громади Олена Бойко розжилася будинком в елітному мікрорайоні Києва – на Воздвиженці, а в його сина Владислава у 20 літ теж є нерухомість в головному місті країни – квартира в центрі столиці. Крім того, нащадок Хланя-старшого володіє люксовим авто – на нього записаний «Рендж Ровер». Ще модніша «тачка» належить жінці нардепа – «Порше», за кермом якого не раз бачили самого депутата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кнопкодав Барна - журналістові: «Ти що, нетрадиційної орієнтації? Нах..й пішов!» (відео)

Тож якось не віриться, що главі сімейства ніде голову прихилити, коли у його сім’ї елітна нерухомість і дорогі авто. Хоча згідно з е-декларацією, депутат Хлань – злидота злидотою. Схоже, він черговий «жінчин утриманець», яких у Раді немало. 

син Хланя

Син Хланя Владислав

елітна нерухомість

дружина Хланя

Цивільна дружина Сергія Хланя...

будинок Хланя

...і будинок в елітному районі Києва, який вона купила

список нардепів

Список нардепів, які отримують компенсацію на оренду житла

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика
В тему