1 Листопада 2018
Новини

Пограбували АТОвця із Волині, який перебуває з експедицією в Бразилії

Пограбували АТОвця із Волині, який перебуває з експедицією в Бразилії

Із жителем Волинської області, учасником АТО (батальйон «Гарпун») Віктором-Миколою Гаврилюком стався прикрий інцидент. Чоловіка, який від вересня з експедицією перебуває в Бразилії, пограбували невідомі.

Документи, а, що найголовніше, посвідчення особи, тепер у руках грабіжників. Подальша експедиція Південною Америкою, яку потерпілий Віктор-Микола Гаврилюк разом зі своїм побратимом – громадським діячем, журналістом, АТОвцем Андріє Мочурадом із Львівщини, спланували ще в травні 2018 року, а фактично розпочали у вересні цьогоріч, – під загрозою зриву.

Віктор-Микола Гаврилюк у Бразилії

Зазначимо, що кропітка робота АТОвців над організацією такого науково-пізнавальний туру, кінцевою метою якого є поїздка на Антарктиду, розпочалася ще навесні.

Першим у поїздку вирушив Віктор-Микола Гаврилюк. На цей час він перебуває в Бразилії і паралельно із іншими учасниками експедиції з різних держав світу має дістатися до крижаного континенту Землі.

Згодом до Віктора-Миколи долучиться ще один АТОвець, десантник, боєць батальйону «Айдар», Андрій Мочурад із Львівщини, щоби разом із своїм побратимом відзняти фільм про унікальну частину землі та написати про цю експедицію книгу.

андрій мочурад атовець з львівщини

Відтак, звертаємося до всіх небайдужих про поширення публікації та допомоги в пошуку зловмисників. Принагідно закликаємо Міністерство закордонних справ України долучитися до процесу відновлення документів і таким чином забезпечення можливості в подальшій участі в експедиції.

Окремо просимо про підтримку в представників української діаспори, а також Посольства України в Бразилії. Зокрема, просимо всіх небайдужих не залишати нашого земляка наодинці із проблемою.

Хто хоче допомогти фінансово (великої суми не треба, але невідомо скільки коштуватиме виробити документи), реквізити картки Миколи: monobank 5375414103041454, або картка ПриватБанк (Андрій Мочурад) 5168742220919967.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Волинь, Світ, Таблоїд, Відео
В тему

Останні матеріали