29 Жовтня 2018
Новини

Янукович виступить зі своїм останнім словом: що ж скаже екс-президент-втікач

Янукович виступить зі своїм останнім словом: що ж скаже екс-президент-втікач

У справі про державну зраду  екс-президентові Віктору Януковичу дали можливість виступити у суді з останнім словом. Про це заявив Владислав Дев'ятко, суддя Оболонського районного суду Києва.

За словами адвоката Януковича, Олександра Байдика, після свого повернення з Москви його підзахисний неодноразово висловлював бажання виступити на судовому засідання. 

Натомість суддя Дев'ятко обурений припущеннями адвоката Януковича, нібито йому не давали такої можливості: «Суд ніколи не чинив тиску на вашого підзахисного. При дебатах перед адвокатами виступає сам підзахисний. Але суд задовільнить прохання обвинуваченого виступити з останнім словом».

Нагадаємо, днями з’явилася інформація, що по справі Януковича на судовому засіданні заявився адвокат з Америки, якого екс-президент покликав ан допомогу, адже вважає себе постраждалим після суточок з правоохоронцями, що мали місце в серпні минулого року у суді. Так, Стівен Шнібаум, той самий американський адвокат, висловив бажання виступити в суді з промовою, проте чільний суддя не надав дозволу на це.  

Так, Януковича звнувачено  в зраді, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни, тобто злочини, передбачені ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, віктор янукович, суд, кримінал
В тему