27 Жовтня 2018
Новини

Що відповіли у Луцькій міськраді на петицію лучан проти підвищення вартості проїзду до 7 гривень

Що відповіли у Луцькій міськраді на петицію лучан проти підвищення вартості проїзду до 7 гривень

«Якщо ви проти підвищення вартості проїзду у маршрутках Луцька до 7 грн - голосуйте!», під такою назвою 12 жовтня було зареєстровано петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій у Луцьку. Петицію підписали 585 осіб з 300 необхідних.

Учора надійшла відповідь на даний документ. У ній зазначається, що до виконкому Луцької міської ради звернулись цілий ряд підприємств, які здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів автобусами з вимогою підвищення вартості проїзду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк увійшов до трійки лідерів, де ціни на проїзд найвищі

«Основною причиною звернень є ріст витрат на надання таких послуг, основною мірою за рахунок росту цін на паливно-мастильні матеріали. Вимогою до підприємств-перевізників є здійснення та надання розрахунків тарифу на послуги з перевезення пасажирів автобусами, що працюють на міських автобусних маршрутах відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженою наказом Мінтрансзв’язку України від 17.11.2009 року № 1175 (далі — Методика), до яких необхідно додати підтверджувальні документи...», - йдеться в документі.

Методики, витрати плануються перевізником з урахуванням економічно обґрунтованих фактичних витрат за попередній рік, прогнозного індексу цін виробників промислової продукції, галузевих норм використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, ставок податків і зборів тощо.
Проте, Проект рішення виконавчого комітету, яким встановлюється вартість проїзду в місті, є регуляторним актом та має пройти процедуру ухвалення, передбачену законом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку за проїзд у транспорті можна буде розрахуватися карткою

Відтак, для початку регуляторної процедури перегляду тарифу на послугу з перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах підготовлено доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради, в якому «на IV квартал 2018 року передбачено підготовку регуляторного акта - рішення виконавчого комітету міської ради “Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах загального користування», - зазначено в документі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, тарифи, петиція, транспорт, луцька міська рада
В тему