Іспанські правоохоронці виявили та вилучили понад шість тонн кокаїну, захованого у вантажі бананів, який зберігався в промисловій будівлі в Малазі.
За підозрою в причетності до організованої торгівлі наркотиками поліцейські заарештували 16 осіб, повідомляє Reuters.
Як зазначає видання, на території складу правоохоронці провели обшуки, перевіривши близько 20 приміщень. В результаті, було знайдено і конфісковано більше 300 тис. євро готівкою, зброю і автомобілі класу люкс.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Румунії перевернулася фура з України з 1500 ящиками контрабандних цигарок на суму близько 1 млн євро
У поліції повідомляють, що підозрювані здійснювали контрабандне постачання наркотиків з Латинської Америки через компанію, що імпортує банани та інші фрукти з Коста-Ріки.
Іспанська поліція за допомогою колег з Португалії і США розслідувала цю справу майже рік.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.