24 Жовтня 2018
Новини

В Україні знову зареєстрували петицію про легалізацію марихуани: вшістнадцяте

В Україні знову зареєстрували петицію про легалізацію марихуани: вшістнадцяте

Поки питання легалізації марихуани час від часу піднімають в нашій країні, в світі її починають узаконювати. Зокрема, у двох країнах уже можна вільно продавати і купувати марихуану – Канаді та Уругваї. У Польщі раніше набули чинності зміни до законодавства, за якими медичну марихуану вільно можна придбати в аптеках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Канаді марихуану можна легально купити в Інтернеті

Нещодавно на сайті Електронних петицій (Офіційне інтернет-представництво Президента України) зареєстровано чергову петицію про легалізацію в Україні марихуани.  Перед нею вже було 15 схожих петицій про легалізацію коноплі в Україні, але жодну з них не було підтримано через недостатню кількість голосів.

Отже, в останній петиції зазначено (текст без змін): «У зв’язку з тим що в Україні по неофіційним даним марихуану вживають від 2 до 5 мільйонів людей, думку цих людей не можна не враховувати, ці люди мають мати право на зберігання певної кількості марихуани для власного вживання. Плюси цієї ідеї неможливо переоцінити, деякі з них мають велике значення, а саме: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завжди Coca-Cola: у популярний напій додадуть марихуану

  • Медицина. Мариxуана являє собою не тільки болезаспокійливим засобом, але і допомагає лікувати хвороби, а саме: Безсоння і хронічний нейропатичний біль, ВІЛ- інфікованим допомагає зменшити біль набагато ефективніше ніж будь-які таблеки або капсули, і в багатьох інших випадках коли присутній сильно виражений больовий синдром, також научно доведено що марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин, або її знищення, без побочних ефектів. 
  • Економіка. Щорічно у зв’язку з продажем марихуани у тіньовий ринок виходить понад мільярд долларів США, які не оподаткувується. Якщо зробити марихуану доступною, то приріст бюджету буде колосальний. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дегустатор коноплі отримує 50 доларів за годину

  • Свобода. 70% усіх смертей в Україні було спричинено серцево-судинними захворюваннями, ні для кого не секрет що більша частина з цих людей пішла з життя у зв’язку з надмірним вживанням алкоголю, наша країна посідає одне з перших місць в світі з вживанням алкоголю та дитячого алкоголізму, щороку десятки тисяч людей від цього помирають. Ще одною проблемою для нашої країни є табакокуріння, щорічно на зв’язані з цим хвороби приходиться 37 тисяч смертей. Мариxуана могла б стати альтернативою для людей, за всю історію не було ні одного випадку смерті від мариxуани
  • Туризм. Ні для кого не секрет, що із впровадження легалізації марихуани Україна стане туристично привабливою країною не тільки для туристів з ближнього зарубіжжя, але і для вихідців з північной та західної Європи, а це в свою чергу поспряє розвитку готельно-ресторанного бізнесу…».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі легалізували марихуану

Також автор зазначає, що міжнародний досвід легалізації «цієї чудової рослини показує нам що рівень злочинності та тіньовиx ринків падає, а кількість робочиx місць, та загальна свобода населення зростає». 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, наркотики, петиція
В тему