18 Жовтня 2018
Новини

Лучан кличуть на благодійний флешмоб #36днівзМаряною

Лучан кличуть на благодійний флешмоб #36днівзМаряною

21 жовтня за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради на площі перед головним корпусом СНУ імені Лесі Українки з 13:00 по 19:00 відбуватиметься благодійний МАРКЕТ НАДІЇ - #36днівзМаряною.

МАРКЕТ НАДІЇ – це доброчинний збір коштів на лікування лучанки Мар’яни Пархом’юк, в якої минулого тижня виявили рак крові. Офіційний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз L2 по FAB, common B імунофенотип.

Зараз Мар’яна проходить перший етап хіміотерапії в Республіканському науково-практичному центрі дитячої онкології, гематології та імунології в Мінську (Білорусь). Він триватиме 36 днів. На лікування дівчини потрібно зібрати 50 тисяч доларів. Але прогнози лікарів такі, що стільки ж знадобиться на й другий етап та реабілітацію.
Друзі та небайдужі люди Мар’яни організувалися, щоб зібрати ці гроші з користю і приємністю для кожного, хто долучиться до МАРКЕТУ НАДІЇ.

Протягом 6 годин в неділю навколо пам’ятника Т.Г. Шевченка відбуватиметься чимало дійств. Зона фуд-корту запропонує смачнющі страви та напої, найкращі кондитери міста потішать усіх своїми смаколиками, лицарі продемонструють найвидовищніші бої, діджеї заграють сети з відомішими і улюбленими хітами, а Garage Drum Show барабанитимуть так, що почує кожен.

Окрім цього на МАРКЕТІ НАДІЇ будуть інстаграмні фотозони, книжкова ярмарка, ігрова зона, аукціон лотів розважального характеру і ще багато-багато іншого, що відбуватиметься в настрої світла, добра і любові.
МАРКЕТ НАДІЇ - #36днівзМаряною – це не просто прийти і кинути в скриньку гроші на благодійність. Це привід провести вихідний в хорошій компанії та атмосфері, і з користю для доброї справи, бо не має нічого важливішого, аніж врятоване життя!
Всі виручені кошти відправляться на лікування Мар’яни Пархом’юк.

Рахунки: ПриватБанк:
4149 4978 6222 9442 Пархом‘юк Мар‘яна 
5168 7556 3302 5024 Хомич Володимир

Рахунок тата для переказів з-за кордону в євро: 26201455336506 
Anatolii Parkhomiuk OTP Bank SWIFT code: OTPVUAUK

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, мар’яна пархом’юк
В тему