10 Жовтня 2018
Новини

У Харкові після смерті трирічного малюка під суд пішли батьки-кати і керівники соцслужб

У Харкові після смерті трирічного малюка під суд пішли батьки-кати і керівники соцслужб

У Харкові виголосили вирок парі, яка катувала і заморила голодом до смерті власну трирічну дитину. Десять років за ґратками проведе горе-батько, який нещадно бив малого сина, вісім літ тюрми отримала мати померлого хлопчика.

Ішлося в сюжеті ТСН.

Маленького Максимка батько систематично лупцював, а коли знесилений малюк уже не зміг вставати з ліжка, його перестали годувати. У соцслужбу надходили скарги, що над дитиною знущаються, але відповідні органи ніяк не відреагували. Хлопчик впав у кому і помер. На лаві підсудних опинилися не лише батьки-кати. Провадження є і проти соціальних працівників, які «не помітили», що коїться у цій сім’ї.

У Харкові засудили батьків які довели дитину до смерті

Керівницю служби у справах дітей, яка визнала свою провину і співпрацювала зі слідством, засудили на три роки позбавлення волі з річним випробувальним терміном. Тим часом починають розглядати справу проти начальниці центру соціальних служб. За службову недбалість чиновниці світить до п’яти років тюремного ув’язнення.

«Директор центру особисто ставила резолюції на цих заявах. Тобто вона на себе брала особистий контроль за цією ситуацією. І перевірка не була організована належним чином. І вона не визнає свою провину і вважає, що усе мали зробити інші служби», – зазначила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Хмельниччині в санаторії усмиряли дітей, копаючи в потилицю і ставлячи на коліна

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, харків, діти, смерть, батьки, кримінал
В тему