9 Жовтня 2018
Новини

На Хмельниччині в санаторії усмиряли дітей, копаючи в потилицю і ставлячи на коліна

На Хмельниччині в санаторії усмиряли дітей, копаючи в потилицю і ставлячи на коліна

В одному із дитячих санаторіїв Хмельницької області неповнолітніх «оздоровлювали», б’ючи по ногах і голові та ставлячи до стіни на колінах. Про обурливий випадок, що стався в пульмонологічному санаторії обласного значення в селі Великий Жванчик Дунаєвецького району, повідомив у своєму «Фейсбуку» Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Днями один зі співробітників здравниці, де приймають дітлахів із проблемами дихальної системи, застосував до малих відпочивальників фізичну силу: копав по ногах, заставляв із піднятими руками ставати на колінця.

«В Україні з’явилася нова «оздоровча» процедура, яку застосовують до дітей у Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії!

Пізно ввечері минулої п’ятниці один із хлопчиків, який проходив лікування у санаторії, зателефонував мамі та в розпачі розказав, як втік від вихователя, який, для того щоб заспокоїти дітей, які «розгулялись» перед сном, почав бити їх ногами по ногах та по потилиці, а потім змусив стояти на колінах лицем до стіни з піднятими вверх руками. Малий зміг утекти та встиг зробити фото. Матір як могла заспокоїла дитину, а зранку забрала з лікувального закладу!» – написав у соцмережі Кулеба.

Дитячий омбудсмен

Дитячий омбудсмен, за його словами вже звернувся до Хмельницької обласної державної адміністрації з вимогою провести розслідування  за фактом такого поводження із маленькими відпочивальниками в оздоровниці. Кулеба вимагає від Харківської ОДА «провести розслідування цього випадку та здійснити комплексну перевірку діяльності закладу».

«Я вважаю, що такі дії є неприпустимими стосовно людей, а особливо дітей! Винні мають бути покарані! Таким людям не можна дозволяти працювати із дітьми!» – експресивно підсумував високопоставлений чиновник. 

санаторій

Фото «Україна Інкогніта»

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, кримінал, хмельницький
В тему