8 Жовтня 2018
Новини

Екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої більше тижня тримають в СІЗО за державну зраду (фото)

Екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої більше тижня тримають в СІЗО за державну зраду (фото)

Через підозру у державній зраді продюсера і екс-чоловіка олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої Тимофія Нагорного ось вже тиждень тримають у СІЗО.

Продюсеру і екс-чоловікові олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої Тимофію Нагорному висунуто звинувачення в державній зраді. Наразі чоловік більше тижня тримають у СІЗО. Звинувачення по відношенню до Нагорного висунула Служба безпеки України.

«Друзі, зовсім випадково дізнався від близьких Тимофія, що він знаходиться в СІЗО! Про це ви ні слова не знайдете в пресі! А людина на секундочку підтримувала багатьох українських спортсменів, артистів, дітей-переселенців! І ніхто нічого не знає! Була людина, немає людини!» - повідомив товариш Нагірного, Данило Міро.

Так, 4 жовтня Печерським районним судом Києва Нагорному обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Також судом встановлено заставу у грошову еквіваленті  528 600 гривень.

Тимофій Нагорний

В той же час СБУ подала апеляцію, тому що, не впевнена, що для такої відомої людини буде проблемою внести цю суму застави, а значить, опинитися знову на свободі. Апеляцію розглядатимуть 10 жовтня.

Як стверджує ще один друг Нагорного – Роман Реведжук Служба безпеки зацікавилась Нагорним через його спілкування з бізнесменом РФ Олексієм Дашутіним, відомим засудженням за розкрадання майна Міноборони РФ. Проте Дашутіну вдалося уникнути ув’язнення.

Документ про затримання Тимофія Нагорного

Нагадаємо, що Тимофій Нагорний – продюсер та український бізнесмен, розкручував таких відомих наразі людей як Анастасія Петрик, Тіна Кароль, Ані Лорак, Марта, Олексій Кузнєцов, Міка Ньютон, Віталій Козловський, Рената Штіфель тощо.

У коментарях під постом Миро стало відомо, що Нагорний потрапив до СІЗО приблизно в перших числах жовтня. Цікаво, що саме в цей час Лілію Подкопаєву, його екс-дружину, яка наразі проживає в Штатах, бачили в товариству Ані Лорак, співачки, яку зараз можуть позбавити звання народної артистки України за концерти в Російській Федерації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, тимофій нагорний, сбу, Фото
В тему