8 Жовтня 2018
Новини

Свято гарбуза: лучан кличуть на показові годівлі до міського зоопарку

Свято гарбуза: лучан кличуть на показові годівлі до міського зоопарку

Городян і гостей міста запрошують до міського звіринцю на свято гарбуза: влаштують показові годівлі мешканців зоопарку і почастують смачнючою гарбузовою кашею.

Керівництво луцького зоокуточка обіцяє цікаву програму: квести, майстер-класи, показові годівлі звірів, а також частування стравами із ароматного гарбуза. Відбудеться захід у неділю, 21 жовтня.

Про це заздалегідь повідомляють на сторінці комунального підприємства «Луцький зоопарк» у «Фейсбук».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайдений у Володимирі лелека обживається в Луцькому зоопарку

«Ми знову скликаємо на гостину. 21 жовтня на 12.00 на території КП «Луцький зоопарк» відбудеться свято гарбуза. Програма, як завжди, насичена і цікава: квести, майстер-класи, показові годівлі та частування гарбузовою кашею. І – теж як завжди – безліч нових сюрпризів від організаторів та учасників дійства. Тож негайно робіть позначки у календарі, аби не забути прийти у місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста. Причому 21 жовтня може бути черговим візитом. Бо попереду ще чимало чудових осінніх днів, які, без сумніву, варто провести саме у Луцькому зоопарку: відвідати давніх улюбленців та помилуватися тими, хто поповнив нашу колекцію. А ще – насолодитися барвами осені у різноманітті рослинного світу, що створювали спільно природа і наші працівники», – йдеться у повідомленні.

КП Луцький зоопарк у соцмережах про свято гарбуза

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, зоопарк
В тему