8 Жовтня 2018
Новини

На Волині з порушеннями укладено договіри на поставку продуктів харчування для закладів освіти

На Волині з порушеннями укладено договіри на поставку продуктів харчування для закладів освіти

Маневицька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області, аби визнати недійсними укладені відділом освіти Колківської селищної ради із місцевим підприємцем договори про закупівлю за державні кошти в сумі понад 150 тис. грн овочів, фруктів та риби для харчування дітей у закладах освіти.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як з'ясувалося, що договори укладено з порушеннями вимог Цивільного й Господарського кодексів України та Закону України "Про публічні закупівлі".

Прокурори виявили, що відділ освіти селищної ради не передбачив цих закупівель в річному плані, не вніс відповівдні дані до річного плану та не оприлюднював на веб-порталі Уповноваженого органу електронні документи, які б підтверджували планування закупівель товарів.

Також у договорах не визначено конкретного найменування та кількості продукції, ціни за одиницю товару, строку поставки товару, що створює незаконні передумови до можливості закупівлі та поставки тих товарів, які не планувались до купівлі чи поставки, а також можливості коригування ціни чи її різниці, яка може бути суттєвою.

Окрім того, один із договорів про поставку цих товарів був укладений 30 серпня 2018 року, хоч передбачав поставку протягом січня-грудня цього року – в тому числі на період, який уже минув.

Прокуратура вимагає визнати договори недійсними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинські прокурори відбили в сільського бізнесмена історичну пам'ятку

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, прокуратура, продукти, освіта, гроші
В тему