6 Жовтня 2018
Новини

Закарпатців за паспорти Угорщини депортуватимуть з України?

Закарпатців за паспорти Угорщини депортуватимуть з України?

Через скандал щодо  видачі в Мукачево консулом Угорщини угорських паспортів для українців, активісти   зареєструвати відповідну петицію встановленого зразка на сайті Верховної ради України.

Наразі з петицію згідні та підписали її близько 500 мешканців України.

«У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти, причому все це дійство супроводжується шампанським з нагоди отримання угорського громадянства. Окрім цього громадяни України присягають на вірність Угорщині.

Вважаю, що такий вчинок громадян України є абсолютно неприйнятним та фактично ворожим по відношенню до держави, в якій вони проживають. Пропоную вжити заходів для позбавлення таких перевертнів українського громадянства з наступною депортацією до їхньої нової батьківщини – Угорщини»,  - йдеться в тексті петиції.

Іншими словами, петицією пропонується закарпатців, що присягали на вірність Угорщини та отримували угорські паспорти, позбавити громадянства українського та взагалі депортувати з країни.

При цьому, за слова юристів, громадянин України може вийти з громадянства або втратити його. Відібрати громадяство згідно Конституції неможливо. І механізму покарання за подвійне громадянство також немає.

Наразі законодавством не передбачено ні адміністративної, ні кримінальної відповідальності за наявність подвійного громадянства.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, угорщина, скандал, закарпаття
В тему