2 Жовтня 2018
Новини

В Росії чиновника можна буде викликати на дуель?

В Росії чиновника можна буде викликати на дуель?

Довести свою правоту у суперечці не словом, а ділом, точніше викликати опонента на дуель запропонував Сергій Іванов, депутат російської Держдуми від партії ЛДПР.

Він ініціював для розгляду у нижній палаті парламенту законопроект, що має назву «Кодекс дуелі Російської Федерації».

Цей кодекс розділений на п’ять частин, в кожній з яких описана детально поведінка простих громадян, муніципальних або державних чиновників у випадку, якщо хтось викличе їх на дуель.

Якщо коротко переказати суть кодексу, то чиновник у разі виклику на дуель має відхилити цю пропозицію, та запропонувати вирішити конфлікт у суді.

Якщо ж чиновник таки захоче битися на дуелі, то  зробити він це зможе лише після письмового дозволу його начальника. А вже шеф має вирішити, чи гідний супротивник честі дуелі з чиновником. Тобто, битися на дуелі можна лише рівним одне одного.

Цікаво, що текст кодексу повністю ідентичний творам Василя Дурасова «Кодекс честі російського офіцера» та Олексія Вострикова «Книга про російську дуель».

Нагадаємо, що Віктор Золотов, голова Нацгвардії, пообіцяв на дуелі зробити «соковиту відбивну» з Олексія Навального, голови Фонду боротьби з корупцією, що наразі перебуває у спецприймальнику і фізично не може битися з опонентом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя звільнився, бо послав голу дівчину купити шампанського на заправці (відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, росія, закон, депутати
В тему

Останні матеріали