2 Жовтня 2018
Новини

Бойовики лазером випекли українському прикордоннику око

Бойовики лазером випекли українському прикордоннику око

Після застосування ворогом лазерної зброї український прикордонник на одне око осліпнув на 80%.

На лінії зіткнення – лазерна атака. На блокпосту «Мар’їнка» український прикордонник дістав бойове травмування від лазерної зброї бойовиків. Через оптичний прилад наш захисник кордонів побачив яскравий жовтий спалах з боку ворожого укріплення та відчув різкий біль в очах. Потерпілого воїна забрали до військового шпиталю. І лікарі поставили страшний діагноз: променевий опік сітківки правого ока. Ідеться в сюжеті «Факти.ICTV».

Потім пацієнта перевели до медзакладу Дніпра для продовження терапії. Відомо, що військовослужбовець втратив працездатність ока на 80%.  

Це не перший випадок застосування бойовиками лазерної зброї проти ЗСУ. Таке фіксувалося вже п’ять разів.

Сьогодні вранці помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян підтвердив, що поблизу Мар’їнки Донецької області український прикордонник дістав лазерний опік сітківки ока в результаті невідомого спалаху на тимчасово непідконтрольній Києву території Донбасу.

«Вчора близько 17-ї години прикордонник Краматорського загону, який виконував завдання у складі ООС, під час спостереження в оптичний прилад в районі Мар’їнки отримав травму сітківки ока в результаті спалаху невідомого походження. Джерело спалаху розташовувалося на території, тимчасово окупованій російсько-терористичними військами», – написав Слободян на своїй сторінці у Facebook.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна на сході україни, зброя, донецьк
В тему