7 Вересня 2018
Новини

Україна здобула перемогу в першому турі Ліги Націй (фото, відео)

Збірна України вирвала перемогу у матчі проти Чехії, першого туру Ліги Нації.

В стартовому матчі Ліги націй УЄФА збірна України в гостях обіграла збірну Чехії 2:1.

Вже на початку матчу Чехія вийшла вперед.

на 4-й хвилині українська збірна пропустила атаку суперника, яка завершилася взяттям воріт Андрія П'ятова — гол забив Патрик Шик.

Наприкінці першої половини гри Україна змогла відігратися. Вже у компенсований до першої половини матчу час гол у ворота чехів забив Євген Коноплянка.

На останній хвилині поєдинку остаточний рахунок встановив Олександр Зінченко, скориставшись помилкою воротаря і захисника суперника. 2:1 – перемога України.

Наступний матч в Лізі націй УЄФА збірна України зіграє 9 вересня у Львові проти Словаччини.

Зазначимо, що в першому в історії розіграші Ліги націй Україна виступає в групі B1 разом з командами Чехії та Словаччини.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, спорт, футбол, Відео, спорт