6 Вересня 2018
Новини

Де у Луцьку батьки можуть зареєструвати новонародежного

Де у Луцьку батьки можуть зареєструвати новонародежного

Питання «Про реєстрацію місця проживання новонароджених дітей шляхом прийому документів через департамент соціальної політики» розглянули на виконкомі.

Інформує прес-служба міськради.

Отже, згідно із зазначеними вимогами для батьків новонароджених дітей має бути забезпечено можливість подати документи до органу реєстрації місця проживання не лише через адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, але й через:

- уповноважених осіб ОСББ, гуртожитків виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу за місцем проживання;

- органи державної реєстрації актів цивільного стану – під час проведення державної реєстрації народження дитини;

- органи соціального захисту населення – під час звернення за призначенням допомоги при народженні дитини.

Нині на виконання вказаних вимог департаментом державної реєстрації налагоджено співпрацю щодо прийому документів для реєстрації місця проживання новонароджених дітей з наведеними вище установами, організаціями, за винятком органу соціального захисту населення.

Станом на 1 серпня 2018 року у Луцькому клінічному пологовому будинку народилося 1118 дітей.

За допомогою Відділу реєстрації актів цивільного стану Луцького міського управління юстиції зареєстровано місце проживання для 461 дитини станом на 1 вересня цього року.

Окрім цього, у 2018 році департаментом соціальної політики зареєстровано 1680 заяв на отримання допомоги при народженні дитини.

Варто зауважити, що за реєстрацію місця проживання дитини сплачується адміністративний збір у розмірі 13,6 грн.

Якщо батьки реєструють місце проживання дитини пізніше, ніж через три місяці з отримання свідоцтва про народження, то адміністративний збір становитиме 40,8 грн.

Члени виконкому підтримали відповідний проект рішення.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, діти, діти
В тему