5 Вересня 2018
Новини

У Луцьку під міськрадою міні-пікет: люди вимагають маршрутку до масиву «Промінь»

У Луцьку під міськрадою міні-пікет: люди вимагають маршрутку до масиву «Промінь»

За словами пікетувальників до них доїжджає лише маршрутка № 9а. Проте, вона їздить тільки з ранку та ввечері, а тому виникає величезна проблема, бо діти не можуть зранку дістатися до школи, а люди ввечері змушені раніше виходити з роботи, щоб встигнути потрапити додому.

Ситуацію, яка склалася, прокоментував начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов.

За його словами, на сьогодні транспортна мережа в місті Луцьку помітно розвинена:  і автобусна і тролейбусна.

«На сьогоднішній день у нас є 8 перевізників. В нас достатня кількість транспортних засобів, які працюють в місті на маршрутах і ми в основному всі перевезення закриваємо. У нас немає скарг на головних маршрутах... Проблем немає і на Рівненській, Ковельській, Володимирській, Львівській. Є лише два актуальні питання – це мікрорайон Вересневе і частково вулиця Дубнівська. Зранку в години пік, автобус, який там працює не справляється вивозити звідти людей. Ми, можливо, переговоримо з перевізником, аби він додав ще декілька одиниць транспорту туди», - зауважив посадовець.

Володимир Степанов наголосив, що ті, люди котрі сьогодні прийшли на пікет – це жителі дачного масиву «Промінь».

«Раніше там були дачні будиночки, а нинішнім законодавством дозволено їх переоформити як будинки для проживання з відповідним оформленням права власності і будинку й ділянки з усіма комунікаціями та інфраструктурою. Значна частина людей там уже і проживають, частина людей, хто завершив будівництво вже там прописана, інша ж частина теж з часом пропишеться, і на сьогоднішній день вони є мешканцями Боратинської територіальної громади. Я сьогодні говорив людям, що з цим питанням потрібно звертатися не тільки до виконкому Луцької міської ради, пікетувати під мерією. Виконком продовжив маршрут 9а до дачного масиву «Калина», він заїжджає в «Промінь». Вранці та ввечері він завозить і забирає людей. Згідно з договором, який ми уклали із підприємством електротранспорту там має працювати 12 автобусів. Проблема виникла в тому, що підприємство не може поставити на лінію всі 12 одиниць. Працює тільки 7-8 автобусів».

Він також зазначив, що в обласній держадміністрації є приміський автобусний маршрут «Луцьк-Промінь».

«В перспективі має додатися ще один – 232. В нас є ще і третє джерело – це Боратинська територіальна громада зі своїм виконкомом, своїм головою, якого частково ці ж самі люди і вибирали. Відповідно до законодавства вони повинні забезпечити організацію перевезень по своїй території. Так як це робить Луцьк, а ми на сьогодні, давши дозвіл на продовження маршруту 9а до дачних масивів, позбавили перевезень в мікрорайон Вересневе. А зараз там проблема виникала автоматично, маршрут продовжився на 10 кілометрів , періодичність збільшилася між поїздками. А вже цю проблему повинен вирішувати виконком Луцької міської ради, бо більше ніхто її не вирішить, ні обласна адміністрація, ні яка інша там територіальна громада. Це питання, яке маємо вирішувати ми», - пояснив головний «транспортник» міста.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцька міська рада, луцьк, транспорт
В тему

Останні матеріали