У Чехії учасники кампанії «Mamma Help» створили безалкогольне пиво для жінок, хворих на рак.
Пише gazeta.ua.
Напій зварили на заводі «Zatec Brewery» у чеському місті Жатець. На смак це пиво не відрізняється від звичайного. Також воно додатково збагачене вітамінами.
Фахівці ретельно консультувалися з онкологами. Оскільки хіміотерапія викликає слабкість, нудоту і дисгевзію – спотворене відчуття смаку, відповідно, жінки з цією хворобою пиво сприймають гіркішим, ніж воно є насправді.
Тому виготовили цей напій солодшим за звичайний.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
Реклама





