21 Серпня 2018
Новини

У Гриценка знайшли будинок у Конча-Заспі та чотири квартири у центрі Києва

У Гриценка знайшли будинок у Конча-Заспі та чотири квартири у центрі Києва

Громадськість вже неодноразово звертала увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії "Громадянська позиція"

Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з'явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа вартістю не менше ніж 10 мільйонів гривень.

Крім цього, в реєстрі нерухомості у сім’ї Гриценка було знайдено ще чотири квартири в центрі Києва. Все нерухоме майно було записано на дружину Анатолія Гриценка - Юлію Мостову. Така знахідка ставить під сумнів чесність політика, та ще більш загострює звинувачення його в корупції на посаді міністра оборони, що останнім часом лунають на адресу Гриценка, - пише politeka.net.

Знайдений маєток, в якому проживає глава партії "Громадянська позиція", розташований на березі затоки Дніпра на так званій "Великій дамбі" у найдорожчій частині "Конча-Заспи". На "дамбі" також мають маєтки таки одіозні фігури як Рінат Ахметов, Сергій Льовочкин, Вадим Новинський та інші.   Ділянка Гриценка межує з сосновим лісом та має свій вихід до затоки. Дивлячись на ділянку видно, що її власник, який активно мітить на президентську посаду, не страждає зайвою скромністю. Паркан маєтку Гриценко тягнеться до самої води, чим викликає питання, чому "найчесніший" політик країни нехтує Законом України, що прямо забороняє спорудження парканів на відстані ближче ніж 50 метрів до води. Невже Гриценко не знає основи водного кодексу, які чітко визначають смугу біля води, яка належить всім, та не може використовуватися у приватних цілях?

Помістя Анатолія Гриценка має площу 347,8 кв. м. та розташоване на великій території не менш ніж 50 соток. Дома у політика є свій  баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для доньки політика Анни.

Цікаво те, що сам Гриценко не став заперечувати факт наявності в нього земельної ділянки на "дамбі", скромно назвавши елітний маєток "дачею". Втім, це далеко не перший випадок, коли викриті у фінансових махінаціях політики вигадують безглузді, або навіть анекдотичні, виправдання своїм колосальним статкам. При цьому, цинічно розповідаючи виборцям про такі чужі для себе поняття як "чесність"...

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, анатолій гриценко
В тему