Міністр Нової Зеландії у справах жінок Джулі Джентер доїхала до пологового будинку на велосипеді. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.
Жінка на останньому місяці вагітності поїхала народжувати до лікарні разом із чоловіком.
Джулі Джентер каже, що дуже полюбляє їзду на велосипеді.
Крім любові до велопрогулянок, причиною такого вчинку стало те, що в машині забракло місця для «групи підтримки», написала міністр.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Реклама





